Možnosti samoobslužných výčapných zariadení

  • Pivovary – prezentácie piva
  • Veľké eventy / festivaly / športové podujatia – potreba rýchleho čapovania v krátkom čase
  • Bar/pub/letné terasy – zníženie počtu zamestnancov
  • Pláže – možnosť umiestnenia do exteriéru bez potreby obsluhy personálom 

Radi by sme Vám predstavili naše jedinečné samoobslužné výčapné automaty, ktoré je možné použiť na čapovanie alkoholických alebo nealkoholických nápojov bez potreby obsluhy. Nápoje sa čapujú zo sudov s objemom až 50l. Nápoj je udržiavaný v chlade po celej dĺžke vedenia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Zákazníci vložia peniaze/ čipovú kartu /bankovú kartu / čiarový kód a sami si načapujú ponúkaný nápoj.

Galéria

Platobné možnosti

Naše samoobslužné výčapné zariadenia ponúkajú rôzne spôsoby platby za svoj vyčapovaný nápoj:

  • Čipové karty
  • Čiarové kódy
  • Platobné karty
  • Hotovosť (Bankovky, mince)

Zároveň ponúkame aj možnosť overovania veku prostredníctvom Čítačky občianskych preukazov)

O nás

Naša spoločnosť sa už 20 rokov venuje vývoju a výrobe samoobslužných výčapných zariadení, ktoré sa používajú na čapovanie alkoholických alebo nealkoholických nápojov bez potreby obslužného personálu.

Sme jedineční z dôvodu zapracovania platobného systému do našich zariadení, ktoré ako jediné na trhu môžeme klasifikovať ako samoobslužné. V prípade alkoholických nápojov sme úspešne vyriešili kontrolu plnoletosti, už viac nie je potrebný zamestnanec, ktorý by daný krok vykonával.

Nápoj je možné čapovať zo sudov alebo tankov. Nápoj je udržiavaný v chlade po celej dĺžke vedenia, tj. od sudu/tanku až po pípu.

Zariadenia rozdelujeme do dvoch základných skupín 1 miestne a viac miestne.

Každé zariadenie obsahuje vlastnú pípu a chladenie. Všetky informácie sú uvedené na displeji zariadenia. Môžete ich umiestniť na akýkoľvek rovný povrch alebo stôl. K našim zariadeniam ponúkame aj možnosť dodania stolu, ktorý je voliteľným doplnkom.

Základný rozdiel medzi jedno a viacmiestnymi zariadeniami je v motorom otáčanej pípe, ktorú si zákazníci môžu k sebe privolať. Každý zákazník má vlastný displej, kde sa zobrazuje zostatková hodnota kreditu na čapovanie.